Про компанію АзіяПартс

Наша компанія "AsiaParts" спеціалізується на продажу та постачання запчастин для китайських легкових і вантажних автомобілів, серед яких також і найбільш популярні Byd, Chery, Geely і Great Wall, Chana Benni, Lifan, Faw, Foton, JAC. З моменту заснування нашої компанії з продажу автозапчастин в 2007 році, ми надаємо тільки якісні запчастини безпосередньо від виробників і зарекомендували себе надійним партнером і лідером у цій сфері. Пропонуємо не тільки найширший вибір автозапчастин, автомобільного масла, світлодіодних ламп їх своєчасну доставку по всій Україні, а й готові забезпечити інформаційну підтримку та консультації для наших клієнтів. Телефонуйте і ми завжди відповімо на Ваші запитання. Купувати разом з нами однаково просто як в наших салонах-магазинах, в Дніпропетровську, Києві та Львові так і в Інтернет-магазин автозапчастин на Chery, BYD, Lifan, Geely, Great Wall, Chana Benni. У випадку, якщо товару не виявиться на складі, ми терміново замовимо його з Китаю. Також у нас Ви зможете підібрати і придбати LED лампи, масло для легкових, вантажних автомобілів та спецтехніки, мастильні матеріали і технічні рідини. Ми цінуємо кожного покупця і сподіваємося на тривалу співпрацю.
 

Ми любимо свою роботу і цінуємо наших клієнтів. Тому ретельно стежимо за тим, щоб кожна автозапчастин пройшла перевірку на якість і відповідність стандартам. Напряму співпрацюючи з китайськими виробниками, ми здатні проконтролювати своєчасність поставок і надати кращі ціни на запчастини для авто з Азії. Ми є офіційними постачальниками автозапчастин для китайських автомобілів від компанії Kimiko (Кіміко), що є лідером якості, як на китайському, так і на європейському ринку. Kimiko - це якісні приводні ремені, прокладки двигуна, помпи охолодження, гальмівні колодки і ролики на китайські автомобілі.
 
 
 
 
 

Маючи багатий досвід роботи, як з окремими покупцями, так і з великими компаніями, ми впевнені, що індивідуальний підхід до кожного клієнта - запорука загального успіху. Тому розвиток довгострокових та взаємовигідних ділових відносин, заснованих на довірі та порядності, - найважливіший принцип нашої компанії. Ми завжди раді співпраці і зацікавлені в розвитку регіональних представництв, бажаючих надати своїм клієнтам товари високої якості за оптимальними цінами. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом і оціните всі переваги спільної роботи!