Автозапчастини у Львові

АдресаРежим роботи

Львів, вул. Манастирського, 2а

Пн-Пт з 9:00 до 18:00, Субота з 9:00 до 15:00
Контактні телефониЕ-mail
☎ /032/ 242-11-32 
Марко 
☎  /067/ 632-65-52 
☎  /050/ 452-93-32
☎  /096/ 551-31-49
☎  /099/ 231-58-17

lviv@asiaparts.com.ua

Skype

AsiaPartsLviv

   
   


Доставити автозапчастини до Львова ми можемо за допомогою транспортних перевізників:

Вибір запчастин на китайські авто - важливий і відповідальний момент

Купуючи новий автомобіль китайського виробника з фірмового спеціалізованого салону, про майбутнє ремонті щасливі власники зазвичай не замислюються. В процесі експлуатації автомобіля виникають питання, пов'язані з необхідністю заміни деяких витратних матеріалів. Іншими словами, це деталі та комплектуючі окремих вузлів в авто, які найбільш схильні до зносу. До расходникам відносяться: ремінь ГРМ, пильовики ШРУС, гальмівні колодки, масляний і повітряний фільтри, щітки генератора, сайлентблоки важелів передньої підвіски, втулки стабілізатора і багато інших елементів.

Складніше вирішити проблему ремонту "китайця" стає тоді, коли виходять з ладу найбільш відповідальні вузли і механізми, а саме: двигун, диференціал, коробка передач, кузов. В обох випадках є актуальним питання, яким запчастинах віддати перевагу (оригінальним або аналогам), щоб на 100% бути впевненим, що провівши ремонтні роботи, технічні параметри Вашого автомобіля будуть не гірші, ніж нового. Вирішити дану проблему з придбанням якісних і надійних автозапчастин допоможе магазин asiaparts.com.ua, філія якого відкритий в місті Львів.

Доступні автозапчастини - на asiapаrts.com.ua

На зручно розташованому і зрозумілому інтерфейсі магазину автозапчастин представлена ​​можливість підібрати і купити по марці китайського автомобіля і конкретної модифікації необхідну деталь або механізм за доступною ціною. Інтернет-магазин asiaparts.com.ua співпрацює тільки з перевіреними постачальниками товарів, репутація яких є пріоритетною в нашій роботі. Переважна більшість пропонованих запасних частин виготовлено на заводах Китаю компанією KIMIKO. Компанія KIMIKO виготовляє деталі до різних марок авто за ліцензіями, наданими основними заводами-виробниками автомобілів. Перевірена відмінну якість продукції компанії KIMIKO користується попитом у більшості покупців, завдяки невисокій ціні виробів, а також хорошого їх якості.

При необхідності, досвідчені менеджери магазину порадять і підберуть потрібну деталь до Вашого автомобіля. Будемо завжди раді бачити покупців в нашій торговій точці з продажу автозапчастин за адресою: на карті.