С китайским 2020 годом! СКИДКА на запчасти до 31 января • Перейти к распродаже
Магазин "AsiaParts" у Києві

Увага! Доставка по мiсту - 50 грн. (Заказы от 200 грн)
АдресаРежим работи

м.Киев, ул.Новоконстантиновская 22/15 

Пн-Пт с 9:00 до 18:00, Субота с 9:00 до 14:00
   
Контакти  
/050/41-58-555 
/067/48-62-555 
 
 
 
 


Доставити автозапчастини до Києва ми можемо за допомогою транспортних перевізників:

Магазин автозапчастин в Києві

Купити автозапчастини на автомобіль китайського виробництва Ви можете в магазині компанії «AsiaParts» в Києві. У нас пропонується широкий вибір деталей на: двигун і систему вихлопу, коробку передач, кузов і складові, охолодження та опалення, підвіску і рульове, гальмівну систему, електрику і освітлення. Вибрати ці автозапчастини можна для автомобілів Chana Benni, Byd, JAC, Chery, Lifan, Geely і Great Wall, Foton, Faw.

Порівняння оригінальних і неоригінальних запчастин

Після поломки будь-якої деталі в улюбленому автомобілі багато власників стають перед нелегким вибором. Переплатити чи за оригінальну деталь, бути впевненим у її якості, зате почати сумніватися у своїй подальшій платоспроможності, або купити неоригінальну деталь. Але тоді можна опинитися в ситуації, що скупий платить двічі. Зваживши всі "" за "" і "" проти "", кожен вибирає краще для себе.

Оригінальні деталі поставляються виробниками або офіційними дилерами, на них обов'язково стоять логотипи, оригінальні номери, надається гарантія виробника. При виробництві ведеться суворий контроль якості, дотримуються терміни випуску готової продукції. Вартість таких деталей - найвища. Але не тільки висока вартість оригіналів змушує автовласників звертатися до покупки неоригінальних запчастин. Часто виникають ситуації, коли виробники знімають з виробництва конкретні автомобілі і, відповідно, перестають випускати деталі до них. В такому випадку залишається лише одна можливість - придбати аналог.

Неоригінальні запчастини високої якості вибираються покупцями через відносно невисокій вартості в порівнянні з оригінальними деталями. Вони можуть виготовлятися за ліцензією автовиробника. При виробництві таких деталей також ведеться контроль якості, вони випускаються на високоточному обладнанні майстрами високого класу. Однак, запчастини все ж не є оригінальними, лише досить точно копіюючи оригінали, а тому якість може відрізнятися.

Неоригінальні деталі від невідомих виробників мають найнижчу вартість. Що стосується якості, то тут вже як пощастить. Можна розраховувати тільки або на удачу (чиста лотерея), або на попередній позитивний досвід (свій або відгуки інших покупців).

Компанія «AsiaParts»

Наша компанія складається з інтернет-магазину і магазинів якісних запчастин для китайських автомобілів в семи містах України (Київ, Дніпро, Харків, Львів, Одеса, Запоріжжя, Кривий Ріг). Великий каталог нашого магазину китайських запчастин у Києві дозволить вибрати і купити все необхідне для авто. Інтернет-магазин пропонує програму нарахування бонусів, продаж автозапчастин в Києві проводиться оптом і в роздріб. Для оптових покупців діють спеціальні вигідні умови, персональний супровід до самого моменту отримання продукції.

Кожному покупцеві автозапчастини забезпечуємо консультаційну підтримку. На сайті інтернет-магазину китайських автозапчастин після ознайомлення з відгуками покупців легко переконатися, що компанія працює з повною самовіддачею. Китайські автозапчастини в Києві в магазині «AsiaParts» - безсумнівно, правильний вибір.