Статті та огляди

До кінця року вибирайте новий спосіб доставки за зниженою ціною та забирайте замовлення у будь-який час.

Детальніше

Ознайомитись з умовами акції та прочитати інструкцію щодо застосування промокоду

Детальніше

Компанія SsangYong Motor Company на сьогоднішній день є третім за величиною виробником автомобілів в Південній Кореї після супергігантів Hyundai і KIA. Звичайно, компанія дещо відстає від своїх більш успішних конкурентів, але, тим не менш, працьовитий характер корейського народу і державна підтримка внесли свій вклад в успіх SsangYong...

Детальніше

Новий ДСТУ 4100: 2021 Росія "Безпека дорожнього руху. Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування" вступає в силу з 1 листопада 2021 року він розроблений фахівцями ДП "ДерждорНДІ" у співпраці з "Агентами змін".

Детальніше

Від ефективності роботи гальм залежить безпека дорожнього руху. Тому гальмівну систему необхідно перевіряти не тільки при виявленні зниження ефективності її роботи, а й періодично, у міру збільшення пробігу автомобіля. Регулярність спільної перевірки того чи іншого вузла залежить від вимог виробника, які прямо вказується в мануалі (регламентному техобслуговуванні) автомобіля.

Детальніше

Нова система AID здатна створювати чітке 3D-зображення. Причому голографічний помічник виконує частину функцій, за які раніше відповідав екран центральної консолі. За задумом розробників, з часом завдяки цій технології вдасться налагодити «діалог» водія зі своїм автомобілем, що підвищить безпеку на дорогах.

Детальніше

З радістю повідомляємо, що тепер ми не тільки продаємо запасні частини для вашого авто, а також готові зробити їх заміну на нашому СТО ASIA SERVICE!

Детальніше

Трійку лідерів серед легковиків окупувала Toyota: «золото» дісталося хетчбеку Toyota Yaris, на другому місці опинився компактвен Roomy, а «бронзу» завоював розкішний Toyota Alphard. Всього в топ-10 найпопулярніших автомобілів в Японії за підсумками березня 2021 року увійшли сім моделей Toyota.

Детальніше

Згідно з опублікованими даними, американська корпорація Tesla веде переговори з представниками японського автовиробника Toyota про укладення партнерської угоди. Повідомляється, що можливе співробітництво буде вестися в сфері створення платформи для компактного повністю електричного кросовера.

Детальніше