Магазин "AsiaParts" в м. Запорiжжя

 

АдресаРежим роботи

м. Запорiжжя, вул.Шкiльна, 40 

Пн-Пт з 9:00 до 18:00, Субота з 9:00 до 14:00
   
Контакти  
 
☎ 050 403 85 73
067 650 95 45
 
mnv@asiaparts.com.ua 
 
 
 
 
 


Доставити автозапчастини до Запоріжжя ми можемо за допомогою транспортних перевізників:

Якісні запчастини на китайські авто в Запоріжжі - безпека на дорозі

Все частіше можна побачити на дорогах України автомобілі китайського виробництва найрізноманітніших марок і модифікацій. За відгуками багатьох автовласників "китайців", якість і надійність сучасних авто в порівнянні з тими, які були виготовлені навіть десять років тому, зробило крок далеко вперед і тільки в кращу сторону. Досягається така популярність автомобілів з Китаю завдяки постійному вдосконаленню їх технічних характеристик, а також комплектації різними корисними опціями: антиблокувальною системою гальм (АВС), електроприводом дзеркал, кондиціонером, підігрівом сидінь і іншими. Чималу роль в затребуваності згаданих авто грає цінова політика виробників. Порівняно невисока ціна китайських автомобілів поряд з гідною якістю виготовлення зробило їх популярними в Україні серед автолюбителів.

Але, як відомо, будь-яка техніка в процесі експлуатації зношується і тоді виникає питання, де і які автозапчастини краще купити, щоб згодом мінімізувати ризики при їзді. Від якості запчастини безпосередньо залежить безпека всіх учасників дорожнього руху.

Оригінальні деталі встановлюються на авто безпосередньо самим заводом-виробником, надається гарантія на технічне обслуговування. Неоригінальні запчастини виробляють різні бренди, за наданими фірмою-виробником авто ліцензіями. Ліцензійні неоригінальні запчастини (аналоги) практично нічим не поступаються за якісними характеристиками оригінальним виробам, але зате ціна їх - істотно нижче, ніж оригіналу.

В інтернет-магазині автозапчастин asiaparts.com.ua, філія якого працює в Запоріжжі, представлений великий асортимент різних деталей і комплектуючих до автомобілів китайського виробництва. Тут Ви зможете придбати якісні деталі від відомих брендів, таких як: CDN, Starline і інших, до різноманітних марок авто. Магазин має репутацію сумлінного і надійного партнера по відношенню до кожного покупця.

Демократичні ціни - на asiaparts.com.ua

В нашому інтернет-магазині ціни на представлені запчастини до китайських авто Вас приємно здивують своєю доступністю. Перевірена і надійна якість виробів у покупців ніколи нарікань не викликало. Надаємо сертифікати якості та гарантійні талони від виробників автозапчастин. Завжди раді постійним та новим покупцям! Наші магазини працюють по всій країні: в Запоріжжі, Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові, Кривому Розі.