Бонусна програма AsiaParts

Правила нарахування бонусів

Здійснюючи покупки на сайті asiaparts.com.ua, або за телефонами вказаними на сайті, ви накопичуєте Бонуси (5% вiд суми покупки). Один Бонус дорівнює одній гривні. Накопичення бонусів починається з Вашого першого замовлення.
Почати витрачати Бонуси Ви можете не раніше ніж через 15 днів при оформленні свого наступного замовлення, але не більше 25% від вартості замовлення.
Здійснюючи замовлення на сайті asiaparts.com.ua, Ви зможете в формі замовлення ввести № своїй бонусної картки. Про кількість бонусів, на яке можна зменшити суму свого замовлення, вас поінформує менеджер по телефону.

Додаткові умови:

  • Бонуси не обмінюються і не видаються в грошовому еквіваленті.
  • Бонусами оплачується товар компанії «АзіяПартс»
  • Бонуси Вам нараховуються за всі товари, крім акційних товарів
  • Якщо Ви відмовилися від замовлення, Бонуси, витрачені і нараховані за дане замовлення, будуть списані з Вашого рахунку без подальшого відновлення.
  • Ви можете отримувати додаткові Бонуси, беручи участь в акції та спеціальні пропозиції від компанії.
  • Детальні умови Ви можете уточнити у консультантів по телефону.

Як стати учасником бонусної програми AsiaParts?

Учасником програми стає кожен клієнт «Азія Партс», який зробив своє замовлення на суму від 1 грн.
Бонуси за досконалий замовлення нараховуються автоматично на карту, яку Ви отримаєте разом з товаром. Отримати інформацію про стан свого бонусного рахунку можна по телефону або у онлайн консультанта на сайті asiaparts.com.ua
 
Бонусна програма діє для всіх клієнтів «АзяіПартс» на території України. Участь в програмі є тільки фізичним особам старше 18 років.
C повагою, компанія AsiaParts