Співпраця оптовикам

Керівник відділу оптових продажів

Дмитро

☎ +38 (095) 234-05-45
☎ +38 (098) 711-00-26


Ел. ящик: pdk@asiaparts.com.ua
 

Вхiд до особистого кабiнету http://b2b.asiaparts.ua

 


 

Якщо ви - оптовик, Вас чекають спеціальні пропозиції і умови співпраці:

Вигідні ціни - дізнайтеся, чому наші пропозиції такі привабливі. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом, щоб порівняти оптові ціни на запчастини з роздрібними і отримати максимальну вигоду від співпраці.

Персональний сервіс менеджер - за кожним нашим клієнтом закріплюється відповідальний фахівець, який не тільки допоможе вибрати необхідні запчастини, а й буде супроводжувати їх відправку з моменту узгодження замовлення до отримання вами товару.

Маючи досвід роботи як з великими оптовими компаніями, так і з невеликими автомагазини, СТО та іншими організаціями, ми завжди раді співпраці і зацікавлені в розвитку регіональних представництв, бажаючих надати своїм клієнтам товари китайського автопрому, високої якості і за оптимальними цінами.
Будучи одним з лідерів у поставках запчастин для китайських автомобілів оптом і вроздріб в Україні, компанія "AsiaParts" гарантує не тільки якісний сертифікований товар і його своєчасну доставку, а й технічну підтримку, консультації провідних фахівців.

Ми пропонуємо запчастини оптом для автомобілів Чері, Джилі, Great Wall, BYD, LIFAN, Chana Benni за вигідними цінами в Україні. Ми щиро сподіваємося на успішне партнерство і чекаємо ваших пропозицій!

Вход в личный кабинет по ссылке http://b2b.asiaparts.ua